امروز21 تیر 1399

15 مدل مانتو بلند جدید: مجلسی، اسپرت، دانشجویی، سنتی، رسمی

مدل مانتو بلند

جدیدترین مدل مانتو بلند دخترانه و زنانه 98 - 2020

اگر اهل تنوع هستید مدل مانتو بلند برایتان جذاب خواهد بود. با مانتو بلند که عموماً به مانتوهایی با قد بلندتر از زانو گفته می‌شوند; می‌توانید تنوع زیادی به تیپ‌تان بدهید. مخصوصاً اگر یک مدل مانتو مشکی رنگ انتخاب کنید. مانتوهای بلند وقار خاصی به شما می‌دهند و آنها را برای هرجایی می‌توانید بپوشید.

در ادامه چند مدل مانتو بلند شیک و جدید برایتان آماده کرده‌ایم. امیدوارم مورد پسندتان واقع شود.

این روزها علاقه به پوشیدن لباس‌های بلند، به‌خصوص مانتوی بلند بیشتر شده است. مدل مانتوی بلند ظاهر رسمی‌تر دارد و می‌تواند انتخاب ما برای پوشیدن در مراسم‌ها و مکان‌های رسمی باشد. اما برای انتخاب، خرید و پوشیدن این مدل از مانتو باید جزئیات مهمی را در نظر بگیریم که می‌تواند نقش مهمی در شیک دیده شدن ما داشته باشد.

در ادامه ما به‌صورت جزئی این نکات را مرور می‌کنیم.

اگر شما جزو خانم‌های کوتاه‌قد هستید، باید بگوییم که راه‌های زیادی دارید تا خوشتیپ و جذاب به‌نظر برسید. به همین دلیل توصیه ما به شما این است که از مانتوی بلند نپوشید، زیرا این مدل مانتو قد شما را خیلی کوتاه‌تر از حد معمول نشان می‌دهد.

در نتیجه مانتوهایی که اندازه‌شان تا زانو یا زیر باسن شماست، انتخاب خوبی تلقی می‌شوند و می‌توانید آن‌ها را با خیال راحت به تن کنید.

اگر هم اندام درشتی دارید، برای این‌که کوتاه‌تر از حد معمول دیده نشوید، می‌توانید با خیال راحت یک مدل مانتو بلند انتخاب کنید، زیرا خطوط موازی و بلند این مدل از مانتوها باعث می‌شود که شما کشید‌ه‌تر و بلندقامت‌تر دیده شوید.

یادتان باشد که هر فصلی لباس مناسب خودش را دارد و انتخاب پارچه مناسب فصل در طراحی آن نقش اساسی دارد.

مثلا از آنجا که در فصل تابستان از پارچه‌هایی با جنس نخی و لخت برای دوخت مانتو استفاده می‌شود، عموما این مانتوها قد بلندی دارند، اما در فصل‌های سردتر سال به‌دلیل این‌که از پارچه‌های ضخیم برای دوخت پالتو یا مانتو استفاده می‌شوند، قد مانتوها زیاد بلند نیست و تا روی زانو و کوتاه است.

1 نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.