امروز09 اسفند 1402

کپی رایت وب‌سایت به‌نظر

شرایط بازنشر مطالب سایت به‌نظر

محتوای تولید شده در وب‌سایت به‌نظر حاصل ساعت‌ها زمان و انرژی نویسندگان آن است. هدف ما تولید محتوای باکیفیت است تا به کاربران در انتخاب و خرید هوشمندانه در دنیای آشفته بازار مجازی کمکی مثبت باشد. مطالعه‌ی با اطمینان مقالات علمی، در دنیای مجازی که صحت مطالب انتشار یافته در آن باید اثبات شده باشد، آرزوی هر مخاطب و از بزرگترین دستاوردهای هر رسانه‌ای است. تعدادی از محتوای منتشر شده در سایت به‌نظر، برگردانی از منابع معتبر بین‌المللی بوده و اغلب نیز به‌طور کاملاً اختصاصی توسط نویسندگان به نظر تهیه می‌شوند. لذا تمامی حقوق نشر، بازنشر و استفاده جزئی یا کامل از مطالب و محصولات فیزیکی و الکترونیکی این وب‌سایت، متعلق به صاحبان سایت به‌نظر است.

شرایط استفاده از محتوای سایت به‌نظر

  1. وب‌سایت‌های همکار یا وب‌سایت‌هایی که در حوزه افیلیت – سیستم همکاری در فروش و بازاریابی فعالیت می‌کنند اجازه استفاده از مقالات به‌نظر را ندارند.
  2. وب‌سایت‌هایی که تجاری هستند (فرقی نمی‌کند یک یا چند بخش از وب‌سایت، زیردامنه و یا کل سایت تجاری باشد) اجازه استفاده از مقالات به‌نظر را ندارند.
  3. در صورتی که سایت شما جزو موارد ۱ و ۲ نیست: در صورت تمایل به بازنشر مقالات به‌نظر، لازم است تا یک لینک از نوع follow به مقاله‌ی مورد استفاده در به‌نظر ایجاد نمایید (در صورتی که فیلد مربوط به «لینک منبع» در نرم‌افزار وب‌سایت شما لینک‌هایی از نوع nofollow ایجاد می‌کند، می‌توانید در متن مقاله‌ی خود لینکی با عنوان به‌نظر، از نوع follow، به مقاله‌ی مورد استفاده از به نظر ایجاد نمایید).
  4. در صورت تمایل به بازنشر بیش از دو پست از مقالات به‌نظر نیاز به کسب مجوز کتبی از صاحبان سایت به نظر دارید. برای درخواست مجوز لطفاً فرم این صفحه را تکمیل نمایید.
  5. استفاده از محتوای به‌نظر در رسانه‌های چاپی غیرمجاز است.

عدم رعایت موارد فوق منجر به تنظیم گزارش «تخلف نقض کپی‌رایت» به گوگل از جانب به‌نظر خواهد شد که سبب حذف مقاله‌ی شما از نتایج گوگل و جریمه شدن وب‌سایتتان می‌شود. همچنین در صورت استفاده تجاری و عدم توجه به حق کپی‌رایت سایت به‌نظر (موارد ذکر شده فوق)، شامل پیگرد قانونی خواهد شد.

با تشکر از احترام مخاطبان گرامی به حقوق نویسنده و ناشران