امروز02 مرداد 1403

9 مدل پرفروش اتوپرس ژانومه 2021 + راهنمای خرید اینترنتی

اتوپرس ژانومه
5/5 - (1 امتیاز)

ظاهر اتو کشیده نه فقط در حد یک شعار، بلکه در واقعیت هم مهم است و حقایق زیادی درباره شما و سبک زندگیتان آشکار می‌کند! نمی‌دانیم تا چه اندازه به ظاهرتان اهمیت می‌دهید اما اهل هر سبک پوششی که باشید صافی و مرتب بودن لباستان را نباید دست کم بگیرید.

اولین نسل اتوها بدون بخار و با زغال سنگ کار می‌کردند و به مرور زمان اتوهای بخار جایگزین آن‌ها شدند. اکنون نیز مدل‌های جمع و جورتر اتوهای صنعتی در قالب اتو پرس در دسترس هستند که برخی از آن‌ها نظیر اتوپرس ژانومه از ارزش خرید بالاتری برخوردار هستند. شما کدام نوع اتو را برای اتوکشی لباس‌ها ترجیح می‌دهید؟ اتو پرس یا اتو بخار؟

اگر اولین بار است که قصد دارید اتوکشی را با مدل‌های پرس تجربه کنید برای پاسخ به این سوال عجله نکنید. در راهنمای خرید امروز به‌نظر شما را با حقایق زیادی درباره کارکرد این دستگاه و سپس امکانات مدل‌های مختلف اتوپرس ژانومه روبرو می‌کنیم.

معرفی و بررسی انواع مدل‌های اتوپرس ژانومه

مدل پر فروش

اتو پرسی ژانومه مدل 3300

مشخصات محصول

 • بخاردهی عمودی: بله
 • سیستم ضد رسوب: بله
 • مخزن رسوب: خیر

اتو پرسی ژانومه مدل 3300 با وزن 13 کیلوگرم یکی از کامل‌ترین محصولات این برند با قیمت معتدل است. این اتوپرس با یک پایه تلسکوپی طراحی شده که به تغییر ارتفاع و جهت دستگاه کمک می‌کند. یکی از نقاط قوت این محصول بخاردهی از دو جانب بوده که در بهبود اتوکشی موثر است.

این اتو پرس مخزن ضد رسوب ندارد و با یک آب پاش عرضه می‌شود. به این شکل که همزمان با اتوکشی و به صورت متناوب لازم است آب روی تمام سطوح اسپری شود.

اتو پرسی ژانومه مدل LS300

مشخصات محصول

 • بخاردهی عمودی: بله
 • سیستم ضد رسوب: بله
 • مخزن رسوب: خیر

اتو پرسی ژانومه مدل LS300 از مدرن‌ترین محصولات این کمپانی با یک صفحه نمایش دیجیتالی است. این محصول به قابلیت بخاردهی از دو طرف و سیستم قطع خودکار مجهز است. در این مدل یک مخزن آب 800 میلی لیتری تعبیه شده و تمام بخش‌های بدنه و کفی نچسب و مقاوم هستند.

اتو پرسی ژانومه مدل 3000

مشخصات محصول

 • بخاردهی عمودی: بله
 • سیستم ضد رسوب: بله
 • مخزن رسوب: بله

اتو پرس ژانومه JANOME مدل 3000 با توان 1600 وات طراحی شده و حدود 13 کیلوگرم وزن دارد. شاسی قفل شونده در اکثر محصولات ژانومه دیده می‌شود که با استفاده از آن می‌توانید دسترسی کودکان را به دستگاه محدود کنید.

یکی دیگر از قابلیت‌های این محصول سیستم خاموشی خودکار بعد از 10 ثانیه عدم فعالیت است. این مدل به سیستم ضد رسوب هم مجهز است و مخزن 300 میلی‌ لیتری برای آب دارد.

اتو پرسی ژانومه مدل NX300بخار از کف

مشخصات محصول

 • بخاردهی عمودی: بله
 • سیستم ضد رسوب: بله
 • مخزن رسوب: بله

اتو پرسی ژانومه مدل NX300 با کفه فلزی و قابلیت خروج بخار از کف و صفحه بالایی تولید شده است. در این مدل علاوه بر ولوم تنظیم حرارت و بخاردهی تنظیمات مختلف برای پارچه‌ها و حالت بوستر جداگانه تعبیه شده است. حالت بوستر برای لباس‌های خیلی چروک و یا ضخیم‌تر کاربرد دارد.

اتو پرس ژانومه مدل 2900

مشخصات محصول

 • بخاردهی عمودی: بله
 • سیستم ضد رسوب: خیر
 • مخزن رسوب: خیر

ابعاد اتو پرس ژانومه مدل 2900 متوسط است و به راحتی از پایه جدا می‌شود. بخاردهی در این محصول نظیر سایر اتوهای ژانومه از دو کفی صورت می‌گیرد. این مدل یکی از جمع و جورترین اتوهای ژانومه برای کسانی است که با محدودیت فضا در منزل روبرو هستند.

مشخصات محصول

 • بخاردهی عمودی: بله
 • سیستم ضد رسوب: بله
 • مخزن رسوب: بله

اتو پرس ژانومه مدل SP600 یکی از جدیدترین محصولات این کمپانی است که این بار با مانیتور دیجیتالی و تنظیمات گسترده‌تر عرضه می‌شود. روی مانیتور این اتو پرس می‌توانید دمای اتوکشی، میزان رطوبت تا نوع پارچه و سایر تنظیمات معمولی که در سایر مدل‌ها وجود دارند را تعیین کنید.

مشخصات محصول

 • بخاردهی عمودی: بله
 • سیستم ضد رسوب: بله
 • مخزن رسوب: بله

اتو پرسی ژانومه مدل 4950 با تنظیمات مختصر اما کاربردی طراحی شده است. روی بدنه این اتو ولوم تنظیم دما تعبیه شده که مثل سایر مدل‌ها قابلیت قفل دارد.

اتوپرس ژانومه مدل 2700

مشخصات محصول

 • بخاردهی عمودی: بله
 • سیستم ضد رسوب: خیر
 • مخزن رسوب: خیر

اتوپرس ژانومه مدل 2700 محصولی متفاوت با تنظیمات متمایز نسبت به مدل‌های مشابه است. موتور این محصول 1600 وات بوده و از یک مخزن آب با ظرفیت 300 سی سی برخوردار است. صفحه فلزی نچسب بالایی این محصول علاوه بر خروج بخار وزن کافی برای تثبیت انواع پارچه و اتوکشی موثر دارد. این محصول را همراه با یک پایه تلسکوپی دریافت می‌کنید.

اتو پرسی ژانومه مدل ML400بخار از دو طرف

مشخصات محصول

 • بخاردهی عمودی: بله
 • سیستم ضد رسوب: بله
 • مخزن رسوب: خیر

همه چیز در اتو پرسی ML400 ژانومه نسبت به مدل‌های قبلی ارتقا یافته است. ظرفیت مخزن آب به کار رفته در این محصول تا 800 میلی لیتر ارتقا یافته و به تکنولوژی خروج بخار آنی مجهز است.

روی بدنه این محصول نیز یک مانیتور دیجیتال به کار رفته که تنظیمات کامل و البته آسان دارد.

انواع اتوپرس ژانومه؛ راه حلی برای افراد کم حوصله!

اتو پرس با ساختار ساندویچی و مشابه با مدل‌های خشکشویی و صنعتی اما در ابعاد کوچک‌تر طراحی شده است. اغراق آمیز است اگر بگوییم یک اتو پرس می‌تواند جایگزین دائمی برای اتوهای بخار باشد؛ اما شاید بتوانیم روی این محصول به عنوان راهکاری برای اتوکشی سریع لباس افراد کم حوصله حساب باز کنیم!

ساز و کار اتو پرس ساده است. یک صفحه نسبتا طویل روبرو شما قرار می‌گیرد که باید بخش طویل‌تر لباس را روی آن تنظیم کنید. بعد از صاف کردن و تنظیم کردن لباس تنها چند ثانیه طول می‌کشد تا تمام نقاط آن به صورت یکنواخت صاف شوند.

بر خلاف تصور عموم اتو پرس به سیستم بخاردهی نیز مجهز است. این سیستم قوی‌تر از اتو بخارهای معمولی است و ظرفیت بیش‌تری برای خروج بخار دارد. از طرفی سازوکار دستگاه به خوبی قادر است آب را فیلتر کند و بنابراین نگرانی‌های معمول برای رسوب گیری دستگاه به اندازه اتو بخار وجود ندارد.

امکاناتی که اتوپرس ژانومه را متمایز می‌کند

انواع اتوپرس ژانومه با ساختار متفاوتی نسبت به اتو بخارها تولید می‌شوند و بسیاری از کمبودهای آن را ندارند. وزن اتو پرس نسبت به اتو بخارها بیش‌تر است و اتوکشی با وجود این ثبات دقیق‌تر صورت می‌گیرد. شما برای اتو کشی نیازی به جابجا شدن یا جابجا کردن اتو ندارید. بنابراین همه چیز از جمله آسیب دیدگی پارچه و خستگی دست کم‌تر رخ می‌دهد.

تنظیمات خروج بخار و اتوکشی با انواع اتوپرس ژانومه

شاید سنگینی صفحاتی که به صورت ثابت روی انواع پارچه قرار گیرند و بخار و دمایی که مستقیم روی آن‌ها اعمال شود شما را بابت خرید اتو پرس مردد کنند؛ اما نگران نباشید!

یکی از ویژگی‌های انواع اتوپرس ژانومه تنظیم ولوم درجه حرارت مطابق با نوع پارچه است. این تنظیمات در برخی از مدل‌های پایه ابتدایی‌تر است. به این شکل که تنها با استفاده از یک ولوم تعبیه شده روی بدنه دستگاه می‌توانید میزان بخار خروجی را تنظیم کنید.

در برخی از مدل‌های اتوپرس صفحه لمسی با قابلیت تنظیمات پیچیده‌تر دیده می‌شود. به این شکل که نوع پارچه و میزان بخار با هم ست می‌شود. برخی از اتو پرس‌ها تنظیمات خودکار دارند که اتو کشی با وجود آن‌ها سریع‌تر خواهد بود.

اتو پرس یا اتو بخار؟ کدام مناسب‌تر است؟

واقعیت این است که این دو اتو کاملا مکمل هم هستند و برای مصارف خانگی نمی‌توانید یکی از این دو اتو را حذف کنید! به همین دلیل شاید برخی از مصرف کنندگان تنها از اتو بخار استفاده کنند که قابلیت‌های اتو پرس را با وجود نیاز به صرف و انرژی بیش‌تر داشته باشند.

همانطور که از ظاهر اتوپرس ژانومه پیدا است این وسیله برای اتوکشی بخش‌های قرینه و ترجیحا بلند و طویل لباس مناسب است. شلوار و آستین انواع لباس کاندید اتوکشی با اتو پرس هستند. اتو کشی این بخش‌ها با اتو پرس خیلی سریع‌تر و ساده‌تر نسبت به اتو بخار صورت می‌گیرد.

با این حال اتو پرس‌ها نمی‌توانند ظرافت و کارایی اتو بخار را در برخی از مواقع داشته باشند. بنابراین هر طور که حساب کنید با وجود اتوکشی دقیق توسط اتوپرس خط اتو اضافه ایجاد می‌شود.

فاکتورهایی که قبل از خرید اتو پرس باید ارزیابی کنید

اتو پرس‌ها نسبت به مدل‌های بخار گران قیمت‌تر هستند و خرید آن‌ها با توجه به ابعادی که دارند از هر نظر ممکن است چالش‌های زیر را به دنبال داشته باشد:

ابعاد، ارتقاع و قابلیت تنظیمی اتو پرس

از همین حالا یک گوشه مشخص از اتاق را برای قرارگیری اتوپرس انتخاب کنید که اتو پرس به صورت دائمی مستقر شود. اکثر مدل‌های اتوپرس ژانومه بین 10 تا 15 کیلوگرم وزن دارند و بنابراین برخلاف مدل‌های بخار باید ثابت باشند.

یکی از امکاناتی که در اکثر مدل‌های ژانومه می‌بینیم پایه تلسکوپی با قابلیت تغییر ارتفاع است. بنابراین به راحتی می‌توانید ارتفاع دستگاه را برای تمام افراد تنظیم کنید. خبر خوش آن که برخی از مدل‌های اتوپرس ژانومه را می‌توانید بدون پایه هم استفاده کنید. بنابراین شاید با این قابلیت فضای کم‌تری اشغال شود.

سیستم بخاردهی و قابلیت قطع و وصل خودکار

یکی از مزایای اتوپرس ژانومه نسبت به برندهای مشابه سیستم‌های بخاردهی به صورت عمودی است. اتوکشی توام با بخاردهی نتایج بهتری روی بافت پارچه و ماندگاری خط اتو آن دارد. ضمن این که ایمنی بسیاری از مدل‌های اتو پرس نیز با سیستم قطع خودکار نسبت به قبل بهبود یافته است.

سخن آخر

انواع اتوپرس ترکیبی از فشار و بخار آب را روی لباس‌ها اعمال می‌کنند و اتوکشی با آن‌ها راحت‌تر و بهتر از اتو بخار صورت می‌گیرد. انواع اتوپرس ژانومه از مدل‌های پرفروش بازار هستند که امکانات متنوع آن‌ها هر کاربر مشکل پسندی را راضی نگه داشته است. مخزن ضد رسوب با ظرفیت بالا، سیستم بخاردهی دو طرفه و نمایشگرهای دیجیتالی تنظیمات تنها بخشی از نقاط قوت اتو پرس‌های ژانومه هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره این مقاله نظری دارید؟ بنویسید...
0 نظر