امروز08 اسفند 1402

معرفی چند مدل اسکوتر کودک ارزان و باکیفیت

اسکوتر کودک خیلی ارزان
5/5 - (8 امتیاز)

تا قبل از اینکه اسکوترهای فعلی اختراع شوند دوران بچگی ما، بزرگترها از چوب روروک درست می کردند. روروک ها معمولا سنگین بودند و بجز حرکت با پا هیچ امکانات دیگری نداشتند. این روروک‌ها به کودکان نوپا کمک می‌کردند تا زودتر تعادل خود را به دست بیاورند و راه بروند. البته یک ایراد بسیار بزرگی که این روروک‌ها داشتند این بود که بعد از به راه افتادن کودک دیگر قابل استفاده نبود و نمی‌شد از آن به عنوان یک اسباب بازی و برای تفریح و سرگرمی استفاده کرد. روروک امروزه به عنوان یک وسیله کاربردی و سرگرمی با نام اسکوتر کودک و بسیار مدرن و با امکانات جالب برای کودکان در دسترس است.

اسکوتر وسیله‌ای است که کودک را تشویق می‌کند تا با دنیای اطراف خود تعامل بیشتری داشته باشد. کودکان همیشه دوست دارند تا از بزرگترها تقلید کنند، مخصوصاً پسربچه‌ها عاشق رانندگی هستند. از همان کودکی رویای رانندگی، فرمان، گاز و ترمز در سر دارند. آنها اغلب در بازی‌های خود دوست دارند ادای راننده را دربیاورند. اسکوتر این امکان را به آنها می‌دهد تا به این نیاز درون آنها پاسخ دهند. لذتی که یک کودک هنگام سرعت گرفتن بر روی اسکوتر تجربه می‌کند برای او بسیار با ارزش است. یک نوع استقلال را در وجود خود احساس می کند.

ترغیب کودک در سنین پایین به استفاده از مهارت‌های حرکتی مناسب در طول بازی با اسکوتر معمولی، به این معنی است که آنها در سنین بالاتر برای یک اسکوتر برقی و یا استفاده از بر اسباب بازی‌های بزرگتر و پیچیده‌تر آماده تر خواهند بود.
هنگامی که کودک شما شروع به بالا کشیدن بدن خود می کند و می تواند وزن بدن خود را در هنگام ایستادن نگه دارد، بعد از آن آماده است تا سوار اسکوتر یا سوار اسباب بازی های مشابه دیگر شود.

هدف اصلی از طراحی اسکوتر(روروک) برای بچه ها ایجاد هماهنگی و تعادل برای کودک است. در این پیشنهاد خرید چند مدل اسکوتر کودک ارزان از بهترین‌های بازار را به شما معرفی می‌کنیم. با ما همراه باشید.

پیشنهاد ویژه

اسکوتر رجال مدل Kitty

اسکوتر پرو اسپرتز طرح فانتزی

اسکوتر کودک مدل Land

  • رنگ: قرمز، صورتی، آبی، سبز

اسکوتر چهار چرخ کودک مدل Kids At Play

  • رنگ: صورتی، آبی، مشکی

اسکوتر کودک مدل GO FAST

اسکوتر میکرو چهار چرخ

  • رنگ: صورتی، آبی، مشکی

1 نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره این مقاله نظری دارید؟ بنویسید...
1 نظر