امروز17 آذر 1402

ماشین اصلاح صورت (ریش تراش) خوب چه برندی بخرم؟

بهترین ماشین اصلاح سر و صورت
4/5 - (74 امتیاز)

بهترین ماشین اصلاح سر و صورت با قیمت مناسب کدام است؟

برای انتخاب و خرید بهترین ماشین اصلاح صورت اول باید برندهای معروفی که این دستگاه‌ها را تولید می‌کنند بشناسیم. اجازه دهید نگاه دقیق‌تری به مهم‌ترین برندهای ریش تراش های برقی و خصوصیات آنها بیندازیم.

در این مقاله تمامی اطلاعاتی که در مورد برندهای معروف ریش تراش باید بدانید را به شما معرفی می‌کنیم سپس در پایان معرفی هر برند ۳ محصول از بهترین و پرفروش ترین ماشین های اصلاح آن برند را به شما معرفی می‌کنیم.

ریش تراش براون (Braun)

ریش تراش براون

یکی از اصلی‌ترین سازندگان تیغه های برقی، براون: توسط مهندس مکانیک مکس براون در سال 1921 در فرانکفورت آلمان تاسیس شده است.
این کارخانه در 30 سال اول کارش، شهرت زیادی در تولید رادیو و تجهیزات صوتی با کیفیت کسب کرد.
در دهه ی 50 براون محصولی را معرفی کرد که بعدها شناخته‌ترین محصول این شرکت شد: ماشین اصلاح برقی.

اولین تیغ ​​براون با نام "اس 50" دارای یک قطعه برش است که توسط یک فویل سوراخ شده نازک پوشانده شده است.

تکنولوژی اصلاحی که براون در اختیار داشت به آن اجازه می‌داد که به نسبت رقبای آن زمانش (رمینگتون و شیک) از یک لایه‌ی فویل نازک‌تر در دستگاه استفاده کند که در نهایت اصلاح تمیزتر و دقیق‌تری را به ارمغان می‌آورد.

براون در سال‌های بعد تکنولوژی ماشین‌های اصلاحش را بهبود بخشید:

 • فویل‌های سوراخ دارش را به جای دستگاه پانچ با دستگاهی تولید کرد که از برق برای سوراخ کردن تمیزتر فویل استفاده می‌کرد.
 • یک شانه به دستگاه اضافه کرد.
 • از باتری‌های شارژی در دستگاه استفاده کرد تا بدون سیم کاربرد داشته باشد.
 • از مواد متفاوتی مثل کروم، پلاستیک و آهن استفاده کرد.
 • سری دستگاه را برای دو ردیف تیغه – برای اصلاح تمیزتر – طراحی کرد.
 • و غیره.

جرد مولر و دیتر رمز، طراحی زیبا و کاربردی دستگاه‌های براون را به عهده داشتند.

محصول دیگر پیشگام براون، "سینکرو سیستم 7680" بود که پایه ی آن علاوه بر شارژ دستگاه، آن را تمیز نیز می‌کرد و به این صورت، براون اولین ماشین اصلاح خود-تمیزگر دنیا را معرفی کرد.

"سینکرو سیستم 7680" راه را برای پرفروش‌ترین محصول براون هموار کرد: خط تولید ماشین های اصلاح برقی "سری 7".
با این که براون تیغ های ساده که بسیار پرطرفدار هستند (مثل "سری 3") نیز تولید می‌کند، "سری 7" و "سری 9" به خاطر کارکرد عالی و راحتیشان شهرت دارند.

ماشین اصلاح صورت براون مدل 9290CC

ماشین اصلاح صورت براون مدل BT5070

ماشین اصلاح صورت براون مدل MG5050


ریش تراش فیلیپس نورلکو (Philips Norelco)

ریش تراش فیلیپس ضد آب

با این که در بین ماشین‌های اصلاح فویلی، تعدادی از برندها با هم در رقابت هستند، وقتی حرف از تیغ های چرخشی در دستگاه می‌شود اوضاع فرق می‌کند.
"فیلیپس نورلکو" به تنهایی در گروهی جداگانه قرار می‌گیرد و حتی نامش نیز با "تیغ های چرخشی" مترادف است.
فیلیپس نورلکو با تاریخ غنی ای که دارد، مشتریان وفاداری در سراسر دنیا و مخصوصا در آمریکا دارد. خود اسم "نورلکو" نیز داستان جالبی دارد. زمانی که فیلیپس محصولات بهداشت فردی خود را تحت نام "فیلی شیو" در تمام دنیا عرضه می‌کرد، شرکت "فیلکو" در فیلادلفیا توانست به صورت قانونی حق استفاده از این نام را از شرکت فیلیپس (به علت شباهت زیاد این دو نام) در آمریکا بگیرد.

شرکت فیلیپس مجبور شد ماشین‌های اصلاح خود را در آمریکا تحت نام دیگری وارد بازار کند و نامی که انتخاب کرد با به هم چسباندن حروف اول "شرکت [الکتریکی] فیلیپس آمریکای شمالی" (به انگلیسی) به وجود آمد که شد: نورلکو.

شرکت فیلیپس در نهایت "فیلکو" را در سال 1981 خرید و به این ترتیب می‌توانست بار دیگر از نام فیلیپس در آمریکا برای محصئلات خود استفاده کند اما تصمیم گرفت همچنان نام نورلکو را برای برندش در آمریکا حفظ کند.

در سال 2005، این شرکت ماشین‌های اصلاح برقی خود را با نام "فیلیپس نورلکو" در آمریکا راهی بازار کرد.

همانطور که در بالا ذکر شد، فیلیپس برای اولین بار تیغ‌های چرخشی را در دستگاه‌های اطلاح برقی در سال 1939 به کار برد؛

زمانی که الکساندر هوروویتز، یکی از مهندسان فیلیپس، ایده داد که از تیغ های چرخشی به جای دو ردیف تیغه مقابل هم استفاده کنند.

اولین تیغ فیلی شیو از نظر طراحی و کارکرد بسیار ساده بود؛ یک سر تک تیغه ای داشت و بدنه‌ی استوانه ای شکل آن نیز ارگونومیک نبود. جنگ جهانی دوم تولید انبوه تیغ های برقی فیلیپس را تا سال 1946 به تعویق انداخت و در آن سال یک مدل بهبود یافته با سر تیغه‌ای بزرگتر و بدنه ای بهتر معرفی شد.

ظاهر و ارگونومیک آن همچنان تا سال 1948 بزرگترین مشکل دستگاه بود تا این که مدلی به نام "اِگ" (تخم مرغ) معرفی شد.

ارگونومیک دستگاه در این مدل بسیار تقویت، و بدنه ی دستگاه جمع و جورتر طراحی شده بود. همچنین محل قرارگیری تیغه ها نیز عوض شده بود.

در سال 1951 مدلی با دو ردیف تیغ به بازار عرضه شد که در آمریکا خیلی موفق بود و به تدریج در سال 1966 تبدیل به مدلی با سه ردیف تیغ شد. خصوصیات دیگر شامل اضافه شدن شانه و قابلیت تمیز کردن سری دستگاه است.

نقطه‌ی عطف دیگری که قابلیت عنوان کردن دارد، پیاده سازی سیستم "لیفت اند کات" از سال 1980 است که امروزه نیز هنوز در دستگاه‌های این برند وجود دارد.

این ویژگی اضافه شده، پیشرفت قابل توجهی در تمیزتر کردن اصلاح است: زیرا با این سیستم، موها ابتدا از روی پوست بلند شده و سپس بریده می‌شوند. همچنین در این زمان، اولین دستگاه اصلاح برقی بی‌سیم فیلی شیو راهی بازار شد.

در دهه ی 90، تمرکز طراحان بر روی ارگونومیک بودن دستگاه، کیفیت بدنه، زیبایی و دیگر بهبودی های جانبی برای کارکرد بهتر و داشتن ویژگی های بیشتر بود. اولین دستگاه های ضدآب نیز در همین دوره معرفی شدند که قابلیت اصلاح با آب و یا خشک را دارا بودند.

امروزه فیلیپس نورلکو یک نام شناخته شده میان دیگر برندهای دستگاه‌های اصلاح برقی است. آنها همچنین به طور انحصاری از الگوی دوار در طول سالها پیروی می‌کردند و توانستند محصولاتشان را به طور مداوم بهبود بخشند.

خط تولید دستگاه های دارای تیغ چرخشی نورلکو در حال حاضر شامل دستگاه های ساده تر 3100 و 6100، که در ازای قیمتشان کیفیت قابل توجهی دارند و دستگاه های پیشرفته تر مانند "سری 9000 پرستیژ" است.

در این قسمت می‌توانید پیشنهاد های ما برای بهترین دستگاه های فیلیپس نورلکو با تیغ چرخشی را ببینید.

ماشین اصلاح صورت فیلیپس مدل AT890/20

ماشین اصلاح صورت فیلیپس S9711/23

ماشین اصلاح موی صورت فیلیپس مدل S1030


ریش تراش پاناسونیک (Panasonic)

ریش تراش پاناسونیک

نام پاناسونیک، که سابق "ماتسوشیتا الکتریک" نام داشت، لیست سه برند برتر صنعت دستگاه های اصلاح برقی را کامل می‌کند.
پاناسونیک در سال 1918 توسط صنعتگر ژاپنی کونوسوکه ماتسوشیتا – نام اصلی این شرکت – پایه گذاری شد و دفتر مرکزی آن در اوساکای ژاپن واقع شده است.

تاریخچه ی شرکت پاناسونیک در تولید دستگاه های اصلاح برقی، به دهه ی 50 میلادی برمی گردد؛ وقتی که این شرکت با همکاری فیلیپس دست به تولید این دستگاه ها زد.

این دستگاه ها با نام برند "نشنال" در ژاپن، و "پاناسونیک" در باقی کشورها فروخته شدند. پاناسونیک و فیلیپس همکاری خود را (که منجر به تولید هر دو نوع دستگاه های فویلی و دارای تیغه های چرخشی شد) تا دهه ی 70 میلادی ادامه دادند.

تلاش های آتی پاناسونیک برای تولید دستگاه های اصلاح برقی به صورت جداگانه، متمرکز بر تولید دستگاه‌های فویلی بود که به تدریج این شرکت را به یکی از اصلی ترین سازندگان در این دسته، و به رقیب اصلی براون، تبدیل کرد.

در حال حاضر پاناسونیک انواع بسیار متفاوتی از دستگاه‌های اصلاح برقی را در کارنامه ی خود دارد که ساده ترین مدل ها تا پیشرفته ترین آن ها را در بر می‌گیرد.

تقریبا تمام ماشین های اصلاح پاناسونیک، شامل مدل های ارزان تر، کاملا ضدآب هستند و می‌توان از آن‌ها هم برای اصلاح با آب و هم برای اصلاح بدون آب استفاده کرد. تمیز کردن آن ها نیز زیر شیر آب بسیار ساده است.

ضدآب بودن در گذشته (و همچنین در حال حاضر) یکی از اصلی‌ترین ویژگی های دستگاه های پاناسونیک به نسبت رقبای آن‌ها در بین مدل‌های براون است که اکثرا فقط برای اصلاح بدون آب طراحی شده‌اند.

یکی دیگر از ویژگی‌های برجسته ی ماشین های پاناسونیک، استفاده از موتور های بسیار قوی در تمامی مدل‌ها است. به عنوان مثال، حتی ساده‌ترین دستگاه‌های اصلاح نیز از موتور‌های قوی خطی سی پس ام (10000 تا 13000 سی پس ام) استفاده می‌کنند که به قدرت پیشرفته‌ترین مدل‌ها است.

به همین دلیل، قیمت این دستگاه‌ها به نسبت کارکردشان بسیار مناسب است. می‌توانید نقدهای ما را درمورد ماشین های اصلاح پاناسونیک در اینجا ببینید.

وقتی درمورد راحتی و دقیق بودن اصلاح در دستگاه‌های اصلاح برقی صحبت می‌کنیم، یکی از ویژگی‌های اصلی، تیغه‌های دستگاه است.

پاناسونیک در طول تاریخ همیشه تیغه های با کیفیت آهنی تولید کرده است. تیغه‌های نانوی آن ها که با زاویه ی تند 30 درجه و بسیار تیز تراشیده شده‌اند، در مقایسه با تیغ های معمولی، اصلاحی بسیار تمیز ارائه می‌دهند.

این تیغه های نانو در حال حاضر در تمامی مدل های آن ها استفاده می‌شود. برای راحتی و کاربرد بهینه و ایده آل، این تیغه‌ها باید هر 12 ماه یک بار تعویض شوند.

ماشین اصلاح صورت پاناسونیک سری لمدش مدل ES-GA20

ماشین اصلاح صورت پاناسونیک سری لمدش مدل ES-ST25

ماشین اصلاح صورت پاناسونیک مدل ES-LF51


ریش تراش رمینگتون (Remington)

ریش تراش رمینگتون

رمینگتون یکی از پیشگامان تولید ماشین‌های اصلاح برقی است که البته کمتر کسی نقش آن را در پیشرفت طراحی دستگاه های اصلاح امروزی به رسمیت می‌شناسد. اوایل عنوان ماشین ریش تراش خوب در انحصار این شرکت بود. اما با تاسیس شدن شرکت‌های دیگر اوضاع رمینگتون به کلی فرق کرد.

با توجه به محبوبیت و سهم گسترده ی سه برند بالا در بازار، متاتسفانه رمینگتون از نظر فروش، تکنولوژی و کارکرد عقب مانده است.

اما همانطور که خواهید دید، اوضاع همیشه اینگونه نبوده است. شرکت رمینگتون را الیفلت رمینگتون در سال 1816 در لاین نیویورک با عنوان "ای. رمینگتون و پسران" تاسیس کرد و در ابتدا تولید کننده‌ی اسلحه و ماشین تایپ بود.

قسمت تولید کننده ی ماشین تایپ این شرکت درسال 1927 به "شرکت رند کاردکس" فروخته و با آن ادغام شد و شرکت "رمنیگتون رند" به وجود آمد. شرکت جدید رمنیگتون رند در سال 1937 ریسک کرد و وارد صنعت بهداشت فردی شد. آن‌ها اولین دستگاه اصلاح برقی خود را با نام "کلوس شیور مدل ای رمینگتون" معرفی کردند.

در مقایسه با سایر ماشین‌های اصلاح در آن زمان، مدل "ای رمنیگتون" یک ویژگی برجسته داشت: یک لایه ی نازک فویل روی تیغه که راحتی کامل را هنگام اصلاح فراهم می‌کرد.

این ایده به تدریج توسط باقی شرکت‌ها نیز مورد استفاده قرار گرفت و پایه‌ی دستگاه های اصلاح فویلی امروزی شکل گرفت.

مدل ای فقط یک ردیف تیغه داشت و سری بعدی این دستگاه ها که "رمینگتون دوال" نام داشت و در سال 1940 عرضه شد دارای دو ردیف تیغه بود.

یک سال بعد، یک دستگاه جدید عرضه شد با سه ردیف تیغه و یک شانه: "رمینگتون فورسام".

بعد از ادغام با "شرکت سپری" در سال 1955، رمنیگتون به تولید دستگاه‌های اصلاح ادامه داد و در سال 1960 یک محصول دیگر به نام "رمینگتون لکترونیک" معرفی کرد که اولین اصلاح کننده‌ی بی سیم دنیا بود.

در اواخر دهه ی 70، در حالی که بازار دستگاه های اصلاح به کلی در دست نورلکو بود، "سپری رند" بخش تولید دستگاه های اصلاح خود را به ویکتور کیام، فروخت. کیام نام این برند را به "محصولات رمینگتون" تغییر داد و با یک سری تغییرات در مدیریت، خط تولید و بازاریابی باعث شد دوباره شرکت سود کند. در نتیجه، سهم فروش رمنیگتون دو برابر شد و این شرکت در تمام دنیا در دههی 80 بسیار موفق بود.

در دهه ی 90 فروش این شرکت بسیار ضعیف بود و تلاش هایی برای احیای دوباره ی آن صورت گرفت. زیر نظر مدیریت جدید، فروش رمنیگتون بعد از سال 2000 آرام آرام و به صورت مستمر افزایش یافت.

امروزه، رمینگتون در صنعت ماشین های اصلاح همچنان وجود دارد و هر دو نوع دستگاه‌های فویلی و تیغه های چرخشی را در کارنامه‌ی خود دارد.

متاسفانه، از نظر کارکرد و قابل اطمینان بودن از بقیه برند‌ها عقب مانده است، مخصوصا در بخش دستگاه‌های پیشرفته‌تر که بازار آن در دست براون، پاناسونیک و فیلیپس نورلکو است.

دستگاه های اصلاح فعلی رمینگتون قیمت معقول و کارکرد مناسبی دارند اما تقریبا همیشه گزینه‌های بهتری از تولید کننده‌های دیگر وجود دارد که کارکرد بهتر و قیمت پایین‌تری دارند.

با این حال رمینگتون یکی از توسعه دهندگان تاریخ دستگاه‌های اصلاح برقی است و نوآوری های آن به پیشرفت و توسعه‌ی ماشین‌های اصلاح امروزی بسیار کمک کرده است.

ماشین اصلاح صورت رمینگتون مدل XR1370

ماشین اصلاح صورت رمینگتون مدل MB6550

ماشین اصلاح صورت رمینگتون مدل XR1390


دیگر برندها

در کنار برندهای معروف و با سابقه بازار که شاید اسمشان برای همه ما آشنا باشد، تعداد زیادی از برندهای جدید نیز در چندسال اخیر در ویترین فروشگاه ها جا خوش کرده‌اند که با کیفیت هستند و هم قیمت این برندها نسبت به مارک‌های معروف تر مناسب تر و ارزان تر هستند.

در این بخش ما چند مدل از دستگاه اصلاح صورت (ریش تراش) باکیفیت و ارزان بازار را به شما معرفی خواهیم کرد.

پرفروش
VGR

ماشین اصلاح موی سر و صورت وی جی ار

مدل KM-5027
مقاوم در برابر آب

ماشین اصلاح صورت و سر پروموزر


راهنمای خرید ماشین اصلاح سر و صورت


ریش تراش برقی وسیله‌ای بسیار ضروری برای بهداشت مو است که هر آقایی احتیاج دارد یکی از آنها را در وسایل اصلاح خود داشته باشد. امروزه این ماشین جایگزین روش سنتی یعنی تیغ و ژیلت شده است.

استفاده این دستگاه نسبت به روش سنتی مزایای خاصی از قبیل: دقت اصلاح بالا، صرفه‌جویی در زمان، جلوگیری از حساسیت و بیماری پوستی، جلوگیری از آسیب و خراشیدگی پوست را دارد.

در این قسمت چند نکته مهمی که باید برای خرید یک ماشین ریش تراش خوب در نظر بگیرید را به شما معرفی خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

انتخاب نوع صحیح ماشین اصلاح مو

 

نوع ریش تراش برقی

دو نوع ریش تراش برقی وجود دارد: فویلی و چرخشی، و هر دو آنها دارای یک‌سری نقاط قوت و ضعف هستند. در جواب اینکه ریش تراش فویلی بهتر است یا چرخشی؟ باید بگویم; اینکه کدام برای شما مناسب است را نوع نیاز شما مشخص می‌کند.

اینکه کدام مدل را انتخاب کنید بستگی به میزان حساسیت پوست،نوع و استخوان‌بندی صورت، پر مو یا کم مو بودن صورت شما دارد.

بجز ریش‌تراش‌های برقی مدل‌های دیگری نیز مثل تیغ وجود دارد. اگر با کارکردن با تیغ راحت هستید، بهتر است ریش تراش فویلی را انتخاب کنید.

نکته دیگر اینکه سعی کنید از برندهای متفرقه خرید نکنید. بهترین ریش تراش ها فقط توسط چند برند معروف تولید می‌شوند.

در نظر گرفتن قیمت ریش تراش هنگام خرید

شاید خیلی از شما دنبال یک ریش تراش خوب قیمت مناسب می‌گردید. نگران نباشید رنج قیمتی که ریش تراش‌ها دارند بسیار وسیع است. بعد از اینکه انتخاب کردید چه نوع دستگاهی برای شما بهتر است، می‌توانید بر اساس بودجه‌ای که دارید، بهترین مدل که با بودجه شما همخوانی را دارد انتخاب کنید.

این تصور که یک دستگاه خوب همیشه گران است، در مورد ریش تراش‌ها زیاد صادق نیست. چرا که این نیاز شماست که مشخص می‌کند چه مدلی را انتخاب کنید. این دستگاه‌ها در رده‌های قیمتی مختلف تولید می‌شوند.

اگر در مورد هزینه زیاد در ریش تراش برقی کاملاً مطمئن نیستید، به شما توصیه می کنیم که مدلی در رده متوسط را خریداری کنید، هم در هزینه صرفه جویی می‌کنید هم تجربه آن می‌توانید به شما در خرید بعدی کمک کند.

البته ما دستگاه اصلاح کننده برقی ارزان را پیشنهاد نمی‌کنیم زیرا آنها معمولاً دارای قابلیت‌های محدودی هستند، اما می‌توانید از آنها به عنوان دستگاه جایگزین، زمانی که ریش تراش برقی اصلی شما خراب می‌شود و شما نیاز به تعمیر دارد، به طور موقت استفاده کنید.

نحوه کارکرد و امکانات

اینکه این دستگاه‌ها دارای چه امکاناتی هستند و چگونه کار می‌کنند بسیار مهم است. و البته رقابتی که در بازار بین سازندگان ریش تراش فیلیپس و سامسونگ و براون وجود دارد بیشتر سر این امکانات است.

اینکه کدام شرکت چه ویژگی‌هایی به دستگاه اضافه می‌کند تا کابر با آن تعامل بیشتری داشته باشد، به عنوان و رقابت برای این ریش‌تراش‌ها است.

شاید بیشترین شانسی که این دستگاه‌ها برای فروش بازار نسبت به سایر مدل ها دارند نحوه عملکرد و ویژگی‌های آنها است. مثلا اینکه یک ماشین هنگام استفاده چقدر راحت باشد برای آقایان بسیار مهم است.

برخی از ریش تراش های برقی مدرن مجهز به نمایشگرهای LED هستند که به شما کمک می کنند تا عمر باتری و سایر موارد مانند تنظیم سرعت تیغه ها را به راحتی انجام دهید. حتی برخی از این ماشین‌ها قابل استفاده زیر دوش آب نیز هستند.

اندازه و قابلیت حمل: آیا می‌توان آنها را هنگام مسافرت به همراه برد؟

 

ریش تراش مسافرتی

اگر زیاد به مسافرت کاری می‌روید، پس داشتن یک ریش تراش برقی سبک و بی سیم که بتوانید آن‌را داخل کیف یا کوله پشتی مسافرتی خود قرار دهید، برای شما ضروری خواهد بود. داشتن همچین دستگاهی در مسافرت‌های کاری و حاضر شدن در جلسات، می‌تواند در داشتن ظاهری مرتب و آراسته، به شما کمک کرده و ارزشمند باشد.

عمر باتری و مدت زمان شارژ ریش تراش برقی

اگر چه بیشتر ری‌تراش ها بی سیم نیستند و با برق کار می‌کنند، اما بعضی از آنها این امکان را دارند که بدون سیم و با باطری هم کار کنند. این باعث می شود مصرف باتری به یک عامل بسیار مهم برای خرید تبدیل شود.

هنگامی که به دنبال یک ریش تراش برقی هستید، مهم است که بدانید چه مدت می تواند بدون شارژ شدن مجدد کار کند. با بررسی‌هایی که انجام شده مشخص شد که، باطری ریش‌تراش‌های برقی بسته به مارک و مدل آن، می‌توانند بین ۳۰ تا ۶۰ دقیقه کار کنند.

برخی از ماشین‌های اصلاح برقی این گزینه را دارند که بتوانند یک ریش تراش را شارژ کنند. این در شرایطی است که شما به طور تصادفی فراموش کرده اید که آن را به برق وصل کنید و البته زیر دوش آب پریز برق نزدیک وجود ندارد. این می‌تواند گزینه مناسبی برای مردانی باشد که مشکل فراموشی یا همیشه عجله دارند.

قابلیت اصلاح با آب (اصلاح خشک یا مرطوب)

اینکه ماشین ریش تراش این امکان را به شما می‌دهد که با آب، صابون، کف یا کرم موی صورت خود را اصلاح کنید، می تواند یک نکته و ویژگی مهم باشد. داشتن این ویژگی به رتبه دستگاه و اینکه سازنده چه چیزی را پیشنهاد می‌دهد، دارد. البته داشتن همچین ویژگی با داشتن قابلیت استفاده ریش‌تراش زیر آب بسیار می‌تواند مفید باشد.

وقتی صبح می‌خواهد قبل از رفتن به سر کار دوش بگیرید و همزمان زیر دوش آب صورت خود را نیز اصلاح کنید، یک ریش تراش ضد آب می‌تواند در صرفه جویی زمان به شما کمک کند.

البته خیلی از مردها پوست حساسی دارند و ترجیح می‌دهند اصلاح را با کرم یا کف انجام بدهند تا پوست آنها آسیب نبید. افرادی دیگری هم هستند که موی ضخیم دارند و ترجیح می‌دهند با آب داغ اصلاح کنند. داشتن ویژگی اصلاح خشک یا مرطوب می‌تواند برای افراد با سلیقه‌های مختلف مهم باشد.

ضمانت‌نامه

نه فقط در مورد ریش تراش بلکه برای تمامی محصولات برقی، گارانتی می تواند به شما در رفع نگرانی ها کمک کند و از هرگونه آسیب احتمالی که ممکن است به شما برسد، محافظت می‌کند.

وقتی ماشین اصلاح صورت شما دارای ضمانت نامه معتبر است، پس می‌توانید بدون نگرانی هر زمانی که دستگاه شما دچار مشکل شود نسبت به تعمیر یا تعویض آن اقدام کنید.

به اعتقاد من، هزینه کردن چند هزار بیشتر برای گارانتی قطعاً برای هر کسی که به ریش تراش برقی احتیاج داشته باشد، یک سرمایه گذاری ارزشمند خواهد بود. داشتن یک ضمانت نامه معتبر برای یک دستگاه خود نشان دهنده‌‌ی اصالت و کیفیت آن محصول و شرکت ارایٔه دهنده آن است.

سخن آخر

حالا که برندهای ریش تراش برقی را شناختید به راحتی می توانید بهترین ماشین اصلاح سر و صورت برقی با توجه بوددجه و نیازتان را خریداری کنید. اگر در مورد اینکه کدام نوع ریش تراش مناسب شماست ابهام دارید، پست قبلی ما که در مورد انواع ریش تراش ها است، را مطالعه کنید.

 

19 نظر

 1. edvin پاسخ

  سلام چه ریش تراشی بخرم که مثل ژیلت صاف کنه رنج قیمت تا ۳/۵میلیون ممنون

 2. edvin پاسخ

  سلام چه ریش تراشی بخرم که مثل ژیلت صاف کنه رنج قیمت تا ۳/۵میلیون ممنون

 3. حسین ملکی پاسخ

  سلام.
  من یه ماشین ریش تراش با رنج قیمت یک میلیون تا یک میلیون و دویست میخوام .
  چه ریش تراشی رو پیشنهاد میکنید ؟

 4. سعید د. پاسخ

  سلام
  ماشین اصلاح صورت می‌خوام و برام مهمه ته ریش داشته باشم بین ۱ تا ۲ تومن چی پیشنهاد میکنید
  ممنونم

 5. نکویی پاسخ

  برای پوست های فوق العاده حساس ریش تراش بروان مدل 9290 بهتره یا ریش تراس سری ۹۰۰۰ فیلیپس؟

 6. مهدی پاسخ

  سلام وقت بخیر
  ماشین اصلاح صورت صفر زن تو رنج قیمت 1/5 تا 2 تومن چی پیشنهاد میدید؟

 7. میم پاسخ

  درود بر شما وقت بخیر
  برای تریمر زیر 1200 چه مدلی رو پیشنهاد میکنین که ماندگاری هم داشته باشه ؟

  1. سوما پاسخ

   سلام هر دو تا مارک خوب هستن بستگی داره شما ماشین ریش تراش فویلی بخواید یا ماشین ریش تراش چرخشی؟ این دو برند هر دو معتبر هستن ولی محصولات اونها هر کدوم کارایی خاص خودشون رو دارند.

 8. معین پاسخ

  سلام خسته نباشید آیا ماشین اصلاح فیلیپس مدل AT890/20 قابلیت اصلاح زیر دوش آب رو داره؟؟

 9. مونا پاسخ

  سلام.ماشين اصلاح صفر زن و ترجيحا ضد آب ، بين يك و پونصد تا دو تومن چي پيشنهاد مي كنيد؟ كيفيت و شارژ دستگاه واسم مهمه

 10. مریم پاسخ

  ماشین اصلاح خوب توی رنج قیمت 1میلیون تا 1میلیون و سیصد میخام. چه ریش تراشی را پیشنهاد میکنید؟برای هدیه به همسرم

 11. دنیا پاسخ

  سلام ماشین ریش تراش خوب برای هدیه زیر 500 بخوایم چه مارکی و چه مدلی پیشنهادمیکنین؟و اینکه مارک سورکر بنظر شما چجوریه

 12. منوچهر پاسخ

  از برند فیلیپس ماشین اصلاح صورت و بدن کدوم رو پیشنهاد میدین البته قیمت ارزان بیشتر مد نظرم هستش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره این مقاله نظری دارید؟ بنویسید...
19 نظر