امروز26 فروردین 1403

7 مدل از بهترین ریمل گیاهی موجود در بازار جدید و محبوب 2021

بهترین ریمل گیاهی
5/5 - (1 امتیاز)

زیبایی با طعم سلامتی: راهنمای خرید بهترین ریمل گیاهی

تماس چشمی اولین گره ارتباطی است که میان ما و اطرافیان تشکیل می‌شود. در حال حاضر هم لوازم آرایشی زیادی وجود دارد تا این ارتباط مستقیم چشمی بین ما و آدم‌های اطراف را عمق ببخشد و به گیرایی آن بیفزاید. یکی از همین لوازم پرکاربرد انواع ریمل است که احتمالا بارها و بارها برای رفع خستگی و شادابی بیش‌تر مژه‌ها از آن استفاده کرده‌اید.

ریمل زدن کار سختی نیست اما همیشه بیم کاهش حجم و ریختن موهای ریز و درشت مژه به دنبال مصرف دائمی آن وجود دارد. اما جای نگران نیست؛ امروزه به دنبال نسل گذشته ریمل‌ها، انواع بهترین ریمل گیاهی با فرمولاسیون طبیعی و حتی تقویت کننده چشم معرفی شده‌اند که اثرات مثبتی روی رشد مژه‌ها دارند.

ریمل‌های گیاهی بازار درست مثل ریمل‌های معمولی با برس‌های مختلف و برچسب‌های حجم دهنده، بلند کننده، تقویت کننده و چندکاره به فروش می‌رسند. حتی برخی از مدل‌های گیاهی ضد آب هستند و با وجود فرمولاسیون ارگانیکی که دارند استفاده از آن‌ها مضرات محصولات پیشین را ندارد. در راهنمای خرید امروز به‌نظر نگاهی به پرفروش‌ترین ریمل‌های گیاهی بازار داشته‌ایم. همراه ما بمانید.

معرفی و بررسی انواع بهترین ریمل گیاهی

مدل پرفروش

ریمل حالت دهنده INLAY مدل Exreme Length

مشخصات محصول

 • کاربرد: بلند کننده و حالت دهنده مژه
 • عصاره/ ویتامین: ندارد
 • ضد آب: خیر

برای حالت دادن و پوشش دهی کامل مژه‌ها راه دوری نروید؛  ریمل حالت دهنده INLAY مدل Extreme Length محصول لابراتوار گیاهی این برند است که با برس مناسب و پوشش دهی کامل مژه‌ها را در طول روز ثابت و در بهترین حالت ممکن حفظ می‌کند.

برس ریمل این لی از انواع برس‌های چندکاره است که همزمان برای بلند شدن و حالت دادن مژه استفاده می‌شود.

ریمل حجم دهنده کالیستا مدل Wonder Volume

مشخصات محصول

 • کاربرد: حجم دهنده و حالت دهنده مژه
 • عصاره/ ویتامین: ندارد
 • ضد آب: خیر

ریمل حجم دهنده کالیستا مدل Wonder Volume به حجم دهی و حالت دادن مژه‌ها بدون ریزش و چسبندگی کمک می‌کند. فرچه مویی این محصول علاوه بر حجم دادن حالت یکنواخت مژه‌ها را تغییر و چشم‌ها را درشت‌تر و گیر جلوه می‌دهد.

ریمل حجم دهنده و بلند کننده شون مدل Lash Duplicator

مشخصات محصول

 • کاربرد: حجم دهنده و بلند کننده مژه
 • عصاره/ ویتامین: روغن بادام
 • ضد آب: خیر

آرایش چشم از گذشته تا به حال یکی از بخش‌های اساسی و حائز اهمیت میکاپ بانوان بوده است. در میان ریمل‌های شیمیایی، ریمل حجم دهنده و بلند کننده گیاهی شون یکی از انواع محصولات گیاهی است که به حجم دهی و حالت دادن مژه‌ها کمک می‌کند. برس این ریمل چند کاره است و از نیمه بلند آن نیز می‌توانید برای بلند کردن مژه‌های کوتاه و کم پشت استفاده کنید.

ریمل حجم دهنده بی یو مدل Volume Now

مشخصات محصول

 • کاربرد: حجم دهنده و بلند کننده مژه
 • عصاره/ ویتامین: ندارد
 • ضد آب: خیر

اگر مژه‌های کوتاه و کم پشتی دارید فقط کافی است یک بار رنگدانه‌های غلیظ و غنی ریمل بی یو را روی چشمانتان امتحان کنید.

یکی از ویژگی‌های این محصول فرمولاسیون فاقد پارابن آن است. بنابراین حتی اگر چشمانی حساس دارید و به دنبال آرایش طولانی مدت دچار قرمزی چشم می‌شوید استفاده از این ریمل عوارضی ندارد.

ریمل حجم دهنده اسنس مدل I Love Extreme Volume

مشخصات محصول

 • کاربرد: حجم دهنده مژه
 • عصاره/ ویتامین: ندارد
 • ضد آب: خیر

 ریمل حجم دهنده اسنس مدل I Love Extreme Volume دارای خرده مژه یا فیبرهای مصنوعی ریزی است که به طور موقت مژه‌ها را بلند و حجیم نشان می‌دهد. یکی از ویژگی‌های اصلی این محصول پرپشت کردن مژه‌ها است و برس فیبری دو لبه آن رنگدانه‌های بیش‌تری در هر بار استفاده جذب می‌کند.

ریمل حجم دهنده مای مدل Gorgeous Eyes

مشخصات محصول

 • کاربرد: جدا کننده و مشکی کننده مژه
 • عصاره/ ویتامین: ندارد
 • ضد آب: خیر

در میان برندهای مختلف ایرانی، ریمل حجم دهنده مای مدل Gorgeous Eyes از پرفروش‌ترین ریمل‌های حجم دهنده است. به دنبال استفاده از این ریمل رنگدانه‌ها به خوبی میان مژه‌ها پخش می‌شوند و به جدا شدن تک تک مژه‌ها کمک می‌کنند. با استفاده از ریمل مای مژه‌ها حجیم، مشکی و پرپرشت‌تر از همیشه به نظر می‌رسند.

ریمل حجم دهنده لورآل مدل Mega Volume Collagene 24H

مشخصات محصول

 • کاربرد: حجم دهنده مژه
 • عصاره/ ویتامین: کلاژن
 • ضد آب: خیر

تیرگی و حجم دهندگی ریمل لورآل مدل Mega Volume Collagene 24H لورآل کافی است تا با استفاده از آن چشم‌ها حجیم و درشت‌تر از همیشه به نظر برسند. این محصول ترکیبی گیاهی حاوی رنگ‌دانه، روغن، واکس و کلاژن است. این ترکیبات با وجود ماندگاری طولانی مدت روی چشم حساسیت زا نیستند و در دراز مدت باعث ریزش مژه‌ها نمی‌شوند.

آشنایی با دنیای رنگی و سیاه و سفید ریمل‌های گیاهی!

در گذشته اکثر ریمل‌ها به رنگ مشکی و با همان ساختار سنتی طراحی می‌شدند؛ اما اکنون ریمل‌ها در رنگ‌های مختلفی تولید می‌شوند که به دلخواه می‌توانید با رنگ پوست یا موهای سر هماهنگ کنید.

ریمل‌های مشکی؛ همه کاره و ایمن

ریمل‌های همه کاره مشکی هنوز هم پرکاربردترین ریمل‌هایی هستند که برای افزایش جذابیت و گیرایی چشم می‌توانید استفاده کنید. ریمل‌های مشکی ایمن هستند و مهم‌تر این که تیرگی آن‌ها تضاد مناسبی با ناحیه سفیدی چشم یا صلبیه ایجاد می‌کند. این تضاد چشم‌ها را درشت و گیرا نشان می‌دهد.

ریمل‌های قهوه‌ای با ظاهر طبیعی

اگر موهای شرابی، بلوند یا قهوه‌ای دارید ریمل‌های گیاهی قهوه‌ای رنگ را امتحان کنید. شاید ریمل قهوه‌ای تاثیرات برجسته ریمل مشکی را نداشته باشد اما چهره طبیعی شما را بشاش و شاداب‌تر نشان می‌دهد.

ریمل‌های رنگی با ظاهر فانتزی

ریمل‌های رنگی را می‌توانید با رنگ موها به ویژه زمانی که از رنگ موی موقتی استفاده کرده‌اید ست کنید. ریمل‌های رنگی ظاهر فانتزی‌تری دارند.

برس ریمل را با دقت انتخاب کنید!

طبقه بندی مشخصی برای انواع ریمل در بازار وجود دارد. برخی از ریمل‌ها با برچسب حجم دهنده به فروش می‌رسند و برخی تنها به بلند کردن مژه‌ها کمک می‌کنند. با این که محصولاتی هم هستند که با برس دوکاره طراحی می‌شوند و کاربرد چندگانه آن‌ها همزمان مژه‌ها را پرپشت و بلند جلوه می‌دهد. اما فکر می‌کنید از روی ظاهر برس چطور می‌توانید به کاربرد دقیق ریمل پی ببرید؟

برس‌های نرم، باریک و کشیده برای بلند کردن مژه

مژه‌های کوتاه یا افتاده را با برس‌های باریک و بلند کشیده‌تر جلوه دهید. ریمل‌های گیاهی که با این نوع برس تولید می‌شوند چشم‌ها را بزرگ‌تر و درشت‌تر از همیشه نشان می‌دهند. ضمن این که با برس بلند کننده تا حدودی هم می‌توانید مژه‌ها را فر کنید و حالت دهید.

برس‌های گرد و بزرگ برای حجم دهی به مژه

کاربرد اصلی برس‌های گرد، چاق، ضخیم و نسبتا گرد که در برخی از ریمل‌ها مشاهده می‌کنید پرپشت کردن مژه‌های کوتاه و کم حجم است. در این مدل خرده ریمل‌هایی بین مژه‌های جدا و کم پشت قرار می‌گیرد و درست مثل یک چسب مژه‌ها را به هم چسبیده و حجیم جلوه می‌دهد.

برس‌های خمیده و حالت دار برای فر کردن مژه‌ها

این نوع ریمل‌ها کاربرد همزمان یک ریمل و فرمژه را دارند. اگر مژه‌های کوتاه و صافی دارید با این نوع ریمل می‌توانید فر و حالت مناسبی بین موهای مژه ایجاد کنید.

برس‌های دو حالته برای فر کردن و حجم دهی به مژه‌ها

برخی از ریمل‌ها با سری دوکاره طراحی می‌شوند. در صورت استفاده از این نوع ریمل همزمان با پرپشت کردن ریمل، مژه‌ها بلندتر و چشم‌ها ظاهر درشت‌تری خواهند داشت.

ریمل‌های ضد آب یا معمولی؟ کدام بهتر است؟

حالا که ریمل‌های گیاهی را برای مصرف مداوم انتخاب کرده‌اید می‌توانید از فرمولاسیون ایمن‌تر آن جهت استفاده طولانی مدت اطمینان داشته باشید. با این حال استفاده از ریمل‌های ضد آب به دلیل ایجاد چسبندگی و ریزش مژه محدودیت دارد.

به جای استفاده از ریمل‌های ضد آب شاید بد نباشد قبل از هر بار آرایش ابتدا موهای مژه را با فرمژه به خوبی حالت دهید. با این کار فرم مژه‌ها برای مدت طولانی‌تری حفظ می‌شود و اثرگذاری ریمل‌های گیاهی برای فر شدن مژه‌ها کافی خواهد بود.

ریمل‌های گیاهی ضد حساسیت با فرمولاسیون ایمن

یکی از عوارض استفاده طولانی مدت از ریمل سوزش و قرمزی چشم‌ها است. اگر شما هم نسبت به استفاده از ریمل حساسیت دارید شاید بد نباشد به ترکیبات تشکیل دهنده و ضد حساسیت بودن ریملی که خریداری می‌کنید توجه داشته باشید.

در فرمولاسیون اکثر ریمل‌ها از پارابن و مواد نگهدارنده استفاده می‌شود. یکی از مزایای ریمل‌های گیاهی ترکیبات فاقد پارابن آن‌ها است. ضمن این که در برخی از روغن بادام و جوانه گندم استفاده می‌شود که همزمان با تقویت چشم از سوزش آن جلوگیری می‌کنند.

سخن آخر

با وجود انواع بهترین ریمل گیاهی مشکلاتی مثل ایجاد حساسیت و قرمزی یا خارش و البته عوارض ریزش مژه‌ها به حداقل می‌رسند. ریمل‌های گیاهی هم با برس‌های مختلفی در انواع حجم دهنده، بلند کننده یا حالت دهنده تولید می‌شوند.

در خرید ریمل‌ها تنها به مجوز تولید محصول بسنده نکنید. برخی از ریمل‌های گیاهی حاوی مقادیری روغن طبیعی نظیر روغن بادام، جوانه گندم یا کلاژن هستند و خاصیت تقویت کنندگی دارند.

1 نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره این مقاله نظری دارید؟ بنویسید...
1 نظر