امروز04 خرداد 1403

انواع بهترین عطر جیبی مردانه اصل که باید همیشه همراهتان داشته باشید

بهترین عطر جیبی مردانه
امتیاز دهیدpost

تعریق روزانه و بوی ناخوشایند آن یک طرف؛ ماندگاری کوتاه مدت خیلی از عطرهایی که اتفاقا با وسواس زیادی خریداری می‌کنیم هم از طرف دیگر! انگار عطری در دنیا وجود ندارد که با قیمت معقول ماندگاری خوب و پخش ملایمی در طول روز داشته باشد و این سطح از انتظار مصرف کنندگان معمول را برآورده کند!

این نه فقط دغدغه شما، بلکه به یکی از دغدغه‌های بزرگ برندهای بزرگ تولید کننده عطر و ادکلن تبدیل شده است. از این رو مدتی است که برخی از برندها به سمت تولید انواع بهترین عطر جیبی مردانه و زنانه روی آورده‌اند که در ابعاد جیبی، حجم کم‌تر و قابلیت حمل و نقل آسان قیمت اقتصادی‌تری نیز دارند. عطرهایی که به سادگی می‌توانید داخل جیب و کیف دستی قرار دهید و با همراه داشتن آن‌ها تمام لحظات حس خوشایند و اعتماد به نفس بیش‌تری داشته باشید.

عطرهای جیبی مردانه با رایحه و نوت‌های مشابه با تمام عطر و ادکلن‌های دیگر تولید می‌شوند و صرفا از جهت فیزیکی و ظاهری متفاوت هستند. این عطرها بهترین گزینه ممکن برای تردد روزانه و افراد شاغل هستند و قطعا به یک بار خرید و امتحان کردنشان می‌ارزند. برای یک خرید حرفه‌ای با راهنمای به‌نظر همراه باشید.

معرفی و بررسی انواع بهترین عطر جیبی مردانه

مدل پر فروش

عطر جیبی مردانه لگموج مدل Black Afgano

مشخصات محصول

 • حجم: 20 میلی لیتر
 • نوع رایحه: تلخ، گرم، چوب

عطر بلک افغانو از برندهای نام آشنا است که طرفداران بی‌شماری در سراسر دنیا دارد. نت آغازین این محصول از شاهدانه و گیاهان سبز شروع می‌شود و بعد از نمونه های رزینی، توتون و تنباکو سفید به بخور و عود تبدیل و تثبیت می‌شود.

عطر تلخ و گرم این عطر جیبی مردانه مناسب فصول سرد سال است.

عطر جیبی مردانه اسکلاره مدل Tom Ford

مشخصات محصول

 • حجم: 35 میلی لیتر
 • نوع رایحه: شیرین، طبیعت و چوب

رایحه شیرین، طبیعت و چوب سه نت اولیه عطر جیبی مردانه اسکلاره مدل Tom Ford را تشکیل می‌دهند. عطری که رایحه خوش آن آرامش بخش روح و روان است و در تمام موقعیت‌های روز ترشح هورمون‌های نشاط آور را در بدن تحریک می‌کند.

عطر جیبی مردانه فیستا مدل Ted Lapidus

مشخصات محصول

 • حجم: 35 میلی لیتر
 • نوع رایحه: شیرین، طبیعت و چوب

برای رهایی از حجم بالای استرس روزمره، فقط کافی است عطر جیبی مردانه فیستا مدل Ted Lapidus را با رایحه گرم، شیرین و طبیعی در جیبتان داشته باشید.

نت آغازین این محصول را میوه درخت کاج، نوت میانی را گل سیکلامن، گیاه پاتچولی و گل یاسمین و نت پایانی را چوب صندل، عنبر، مشک و چوب رزوود تشکیل می‌دهند.

پرفیوم مردانه بیک شماره 17

مشخصات محصول

 • حجم: 7.5 میلی لیتر
 • نوع رایحه: خوراکی، گل

برای برطرف کردن مشکل حمل و نقل عطرهای بزرگ با حجم بالای 100 میلی لیتر نمونه کوچک‌تر آن‌ها یعنی انواع مینی پرفیوم یا عطر جیبی تولید شده‌اند. پرفیوم مردانه بیک با عطر گل‌های خوشبو بهتری و رایحه نسبتا خنک تولید شده و انتخابی مناسب برای فصول گرم و معتدل سال است.

ادوپرفیوم مردانه اسکلاره مدل Crd Aventus

مشخصات محصول

 • حجم: 30 میلی لیتر
 • نوع رایحه: گرم

اگر به ماندگاری بالای عطر اهمیت می‌دهید ادوپرفيوم مردانه اسکلاره مدل Crd Aventus گزینه مناسبی برای مصارف روزمره شما خواهد بود. رایحه این عطر گرم و شیرین بوده و با توجه به حجم از ارزش خرید بالایی برخوردار است.

عطر جیبی مردانه نایس پاپت مدل Sauvage

مشخصات محصول

 • حجم: 35 میلی لیتر
 • نوع رایحه: شیرین، تند، خنک، خوراکی، طبیعت

اگر به بوهای تند علاقمند هستید که ماندگاری بالایی بعد از محو شدن نت‌های اولیه و میانی دارند عطر جیبی مردانه نایس پاپت مدل Sauvage پیشنهاد ما به شما است. این محصول در حجم کافی و ابعاد کوچک برای حمل و نقل و استفاده دائمی در مناسبت‌ها و موقعیت‌های مختلف مناسب خواهد بود.

عطر جیبی مردانه کراس مدل Plantinum

مشخصات محصول

 • حجم: 45 میلی لیتر
 • نوع رایحه: گرم

اگر به بوهای گرم و تند علاقمند هستید عطر جیبی مردانه کراس مدل Plantinum همان محصولی است که می‌توانید حساب ویژه‌ای روی آن باز کنید. این عطر به صورت جیبی و صفحه‌ای تولید شده و فضای زیادی اشغال نمی‌کند.

علاوه بر رایحه خاص، بسته بندی این محصول نیز خاص است و جدیت آن احساس متفاوتی را به مصرف کننده القا می‌کند.

عطر جیبی مردانه ژک ساف مدل Fendi

مشخصات محصول

 • حجم: 22 میلی لیتر
 • نوع رایحه: تند، تلخ، خنک

برای حضور در محل کار، ماموریت‌های مختلف یا مهمانی‌های خودمانی تا رسمی بد نیست یک عطر جیبی کوچک همیشه همراهتان باشد. عطر جیبی مردانه ژک ساف مدل Fendi در بسته بندی بسیار ظریف رایحه تلخ، تند و بسیار خنکی دارد که اکثر آقایان می‌پسندند.

ماندگاری این محصول نیز با توجه به قیمتی که برای خرید عطر ژک ساف پرداخت می‌کنید مطلوب است.

عطر جیبی مردانه فیستا مدل Boss Elements

مشخصات محصول

 • حجم: 15 میلی لیتر
 • نوع رایحه: تند، خنک، مرکبات

عطر جیبی مردانه فیستا مدل Boss Elements به دلیل ماندگاری و رایحه دلچسب از پرفروش‌های این برند به شمار می‌رود. رایحه تند، خنک و شیرین میوه‌ای این عطر با گذشت زمان اعتماد به نفستان را در موقعیت‌های مختلف افزایش می‌دهد.

تحقق حال خوب در هر لحظه با عطرهای جیبی مردانه

در لحظه زندگی کردن فقط یک شعار نیست. حتما برای شما هم پیش آمده همین که رایحه خوشایند و دلکش به مشامتان می‌رسد حال و هوای دلتان از این رو به آن رو شود. این داستان به همراه داشتن انواع عطر جیبی است که با وجود آن‌ها انگار در هر لحظه عطر دلخواهمان را تجدید کرده‌ایم و با بوی خوشی که از ما لباس ما در محیط پخش می‌شود دیگران را هم در این حس متفاوت شریک کرده‌ایم!

عطرهای جیبی مزایای زیادی نسبت به عطرهایی با شیشه بزرگ دارند که معمولا حمل و نقل آن‌ها فضای بیش‌تری لازم دارد. مهم‌تر این که خیلی از عطرهای گران قیمت دنیا که با حجم زیادی تولید می‌شوند در ساختار عطر جیبی قیمت مقرون به صرفه‌تری پیدا می‌کنند. بنابراین مصرف کننده از هر طبقه و قشری که باشد می‌تواند این محصولات را تست و تجربه کنید.

برخی از تفاوت‌های مشهود انواع عطر جیبی مردانه با مدل‌های بزرگ معمول را در ادامه و به تفصیل بررسی می‌کنیم:

حجم کم‌تر و بسته بندی کوچک عطرهای جیبی

عطرهای جیبی در اشکال مختلف کارتی، شیشه‌ای و مدادی تولید می‌شوند. اکثر عطرهای جیبی بین 20 تا 40 میلی لیتر حجم دارند و همین مقدار کوچک برای تجدید عطر خوش لباس در طول یک روز کاری و پر مشغله یا میان مهمانی و مناسبت‌ها کافی خواهد بود.

مهم‌تر این که این بسته بندی کوچک به حمل و نقل ساده‌تر عطر در کیف دستی و جیب کمک می‌کند.

اصالت و ماندگاری مشابه با عطرهای بزرگ

عطرهای جیبی تنها حجم کم‌تری نسبت به عطرهای بزرگ‌تر دارند. اصالت رایحه و بویی که احساس می‌کنید درست شبیه به عطرهای بزرگی است که در حجم‌های بالاتر تولید می‌شوند. البته پخش و ماندگاری محصولات موضوعی نیست که بتوانیم به طور عمومی درباره آن بحث کنیم؛ اما به طور کلی با آزمون و خطای انواع عطر جیبی مردانه می‌توانید به گزینه مناسبی با ماندگاری مطلوب برسید.

انواع عطرهای جیبی مردانه بر اساس غلظت

تمام طبقه بندی‌هایی که پیش از این برای خرید بهترین عطر و ادکلن مردانه معرفی کرده بودیم در انتخاب عطر جیبی نیز وجود دارد. نامگذاری انواع عطر بر اساس ماندگاری آن‌ها و غلظت روغن در ترکیب با آب و الکل صورت می‌گیرد:

انواع ادکلن جیبی مردانه با ماندگاری کوتاه

عطرهای جیبی که با نام ادکلن به فروش می‌رسند حداقل رایحه و ماندگاری را میان محصولات بازار دارند. بین 3 تا 5 درصد روغن در ترکیب آب و الکل در این نوع ادکلن‌ها استفاده می‌شود.

انواع ادوتویلت جیبی مردانه با ماندگاری سه ساعته

با وجود 4 تا 8 درصد روغن در ترکیب ادوتویلت‌ها، این محصولات ماندگاری بیش‌تری حتی تا 4 ساعت دارند. از این رو قیمت بالاتری هم نسبت به ادکلن‌ها خواهند داشت.

ادوپرفیوم‌های جیبی با با ماندگاری متوسط و بیش‌تر

در این محصولات 15 تا 18 درصد روغن با الکل ترکیب شده و بنابراین غلظت اسانس یا رایحه استفاده شده بیش‌تر است. ماندگاری این محصولات بین 6 تا 8 ساعت تخمین زده شده است.

قوانین مربوط به نت‌ها در انواع عطر جیبی مردانه

نوت‌ها سه مرحله اصلی پخش بو هستند و بوی کلی که با تست عطر جیبی احساس می‌کنیم ترکیبی از سه نوت آغازین، میانی و پایانی است.

هنگام تست عطرهای جیبی اولین رایحه‌ای که احساس می‌کنید نوت آغازین است. نوت آغازین فرار است و اگرچه به نظر رایحه قوی‌تری دارد اما بعد از ده دقیقه محو می‌شود. نوت میانی پایداری بیش‌تری دارد و در نهایت نوت پایانی را با ماندگاری بیش از یکی دو ساعت بر اساس کیفیت محصول احساس می‌کنید.

اکثر عطرهای جیبی رایحه‌های متنوعی نظیر نمونه‌های بزرگ‌تر عطر و ادکلن‌های بازار دارند. میوه‌ها، گل‌های بهاری، مرکبات، سبزی و گیاهان تازه، ادویه‌ها و خوراکی‌هایی که عطر شرقی و گرم و شیرین ایجاد می‌کنند و چوب‌ها مهم‌ترین رایحه‌های تشکیل دهنده انواع عطر جیبی هستند.

پرطرفدارترین رایحه‌های انواع عطر جیبی مردانه

انتخاب رایحه مطلوب آقایان متاثر از فاکتورهای مختلفی است. سلیقه شخصی، فصلی که در آن قرار داریم و موقعیت یا مناسبتی که در آن شرکت می‌کنیم همه و همه تاثیرگذار هستند. با این حال از بین تمام رایحه‌هایی که در عطرهای جیبی استفاده می‌شوند خانواده مرکبات، چوب، شرق و کهربا محبوبیت بیش‌تری دارند.

سخن آخر

این روزها همه آقایانی که به استایل و شیک پوشی خود اهمیت می‌دهند یکی از انواع بهترین عطر جیبی مردانه را در کیف یا جیبشان دارند. عطرهایی در حجم 20 تا 40 میلی لیتر که با رایحه عطرهای بزرگ‌تر و اصیل اما در حجم و بسته بندی کوچکی که باعث می‌شود حمل آن‌ها آسان باشد.

اگر در انتخاب عطر تنوع طلب هستید یا قصد ندارید برای خرید عطرهای مختلف زیاد هزینه کنید خرید عطرهای جیبی بهترین انتخاب ممکن خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره این مقاله نظری دارید؟ بنویسید...
0 نظر