امروز۱۶ آذر ۱۳۹۸

پیشنهاد خرید کادو ولنتاین برای دختر

کادوی ولنتاین برای دختر

با این پیشنهادات دیگر نگران خرید هدیه ولنتاین نباشید.

اگر در این فکر هستید که به محبوب خود برای روز ولنتاین کادو دهید، بهتر است از الان به فکر باشید و بهترین کادوی ولنتاین را برای او انتخاب کنید. البته برای هدیه دادن باید سلیقه‌ی او را هم در نظر بگیرید. در ادامه بهترین کادو ولنتاین برای دختر را برای تمام سلیقه‌ها معرفی می‌کنیم تا برای هدیه دادن، ایده‌ی مناسبی داشته باشید.

کادوی ولنتاین برای عروسک دوست‌ها

عروسک را می‌توان محبوب‌ترین کادوی روز ولنتاین به حساب آورد. چون اکثر دختر‌ها،‌ عاشق عروسک هستند. حتی اگر از عروسک متنفر هم باشند، مطمئنا با دیدن خرس کوچولو و نرمی که سفید یا قهوه‌ای رنگ است، نیششان تا بناگوش باز می‌شود. پس اگر کودک درون محبوب شما هنوز زنده است؛‌ با دیدن عروسک چشم‌هایش برق می‌زند و اتاقی پر از عروسک‌های پولیشی و رنگارنگ دارد، اگر دنبال خرید کادوی ولنتاین ارزان و خوشحال کردن دوست خود هستید، پکیج های عروسکی زیر می‌تواند هر رو  همزمان را برایتان محقق کند.

گل سرخ، انتخابی بی‌نظیر

به احتمال زیاد، کسی وجود ندارد که از گل سرخ متنفر باشد (مگر اینکه از‌ آن خاطره‌ی بدی داشته باشد یا کلا با گل جماعت‌ (!) مشکل داشته باشد. اما حتی گل سرخ هم می‌تواند فانتزی، لاکچری و شیک باشد. نگاهی به گل‌های زیر بیندازید:

شاید با دیدن تصویر این گل‌ها تصور کنید که آن‌ها مصنوعی هستند. ولی در حقیقت این گل‌ رزهای زیبا طبیعی هستند و اگر در شرایط خوبی از آن‌ها نگه‌داری شود، حتی می‌توانند تا سه سال یا حتی بیشتر ماندگاری داشته باشند. در گذشته زمانی که مردم گل هدیه می‌گرفتند،‌ یا در مدت کوتاهی از زیبایی آن‌ها بهره می‌بردند یا آن‌ها را خشک می‌کردند. ولی امروزه به کمک یک فرایند جدید می‌توانند در ژنتیک گل‌ها تغییری ایجاد کنند تا ظاهر زیبایشان تا سال‌ها برای شما باقی بماند.

این گل‌ها را هم با همین فرایند ماندگار و بادوام ساخته‌اند. جالب است بدانید که این گل‌ها را به راحتی می‌توانید لمس کنید و به هیچ ماده‌ی شیمیایی یا سمی برای ماندگاری آغشته نشده‌اند. این گل‌های زیبا را می‌توان از جمله شیک‌ترین کادو برای روز ولنتاین به حساب آورد.

سراغ جواهرات بروید

چه از نظر اقتصادی و چه از نظر زیبایی،‌ جواهرات گزینه‌ای مناسب است و این امکان را به محبوبتان می‌دهد تا برای خودش سرمایه‌گذاری کند یا از طرح زیبای آن جواهر لذت ببرد. اگر می‌خواهید کادویی بسیار شیک و لاکچری تهیه دهید و از روز ولنتاین هم فاصله نگیرید، نیازی نیست علاوه بر گل و شکلات، یک قطعه جواهر هم تهیه کنید. ما در ادامه به شما جواهراتی را معرفی می‌کنیم که از آن‌ها بتوانید هم به عنوان طلا و جواهرات و هم به عنوان نمادی از روز ولنتاین استفاده کنید و آن را به محبوبتان هدیه دهید.

به عنوان یک دختر به شما می‌گویم پابند رمانتیک‌ترین کادوی است که می تواند یک دختر را خوشحال کنید. در رتبه‌ی بعدی گردنبند را قرار می‌دهم. شما می‌توانید بر اساس سلیقه‌ی محبوب خود رنگ نقره‌ای یا طلایی پابند تهیه کنید. به این نکته دقت کنید بعضی دختر‌ها از رنگ زرد خوششان نمی‌آید پس سراغ طلای سفید یا نقره بروید. ولی خواهشا به این نکته هم دقت فرمایید که اگر محبوبتان را تا به حال با پابند ندیده‌اید، به او چنین چیزی را تحمیل نکنید. شاید برخی از خانم‌ها به جای پابند به دستبند یا گردنبند علاقه‌ی بیشتری داشته باشند. هنگام خرید جواهرات، حتما به این نکات دقت داشته باشید.

به کتابخوان‌ها، کتاب هدیه دهید

به تیتر دقت کنید. به کتاب‌خوان‌ها، کتاب هدیه دهید. اگر فقط خودتان عاشق کتاب هستید،‌ محبوب‌ خود را عصبی نکنید. البته می‌دانیم که کتاب هدیه‌ی خیلی خوبی است،‌ ولی اگر کتاب را نخواند، شما ضرر می‌کنید. اگر می‌خواهید او را به کتاب‌خوانی تشویق کنید، روز دیگری را برای کتاب دادن انتخاب کنید و در روز ولنتاین، برای خوشحال‌ کردن او تلاش کنید. اما اگر او عاشق کتاب خواندن است، پس کتاب هدیه دادن را امتحان کنید.

اگر می‌خواهید رمانتیک باشید، پس کتاب‌هایی را انتخاب کنید که در دوره‌ی رمانتیسیسم (دوره‌ی رمانتیک) نوشته شده‌اند. مثلا کتاب «غرور و تعصب» یا «عقل و احساس»‌ در این دوره نوشته شده‌اند و اکثر کتاب‌های «جین آستین» برای این دوره است. خیلی به این نکته دقت کنید که کتابی عاشقانه هدیه دهید و این موضوع را هم بدانید که هر کتابی که جلدش گل‌گلی است و توسط نشر افق به چاپ رسیده است،‌ عاشقانه نیست. مثلا کتاب‌هایی که در دوره‌ی «نچرالیسم» نوشته‌ شده‌اند، گزینه‌ای وحشتناک برای روز ولنتاین هستند. چون موضوع آن‌ها بدتر باعث افسرده شدن محبوبتان می‌شود. برای مثال، «امیلی زولا» بیشتر در این باب می‌نویسند و باید از خرید و هدیه دادن کتاب‌های او در روز ولنتاین اجتناب کرد.

ساعت و مچ بند هوشمند

اگر به دنبال یک کادوی ماندگار هستید سراغ ساعت و مچ بند هوشمند بروید. تنوع بسیار در انتخاب دارید. ما اینجا مدلی را به شما معرفی می‌کنم که نه‌تنها به عنوان یک مچبند هوشمندمی‌توان از آن استفاده کرد بلکه استفاده زینتی نیز دارد. مج بند هوشمند شیاومی هم به صورت مچ بند و هم به صورت آویزی و گردنبد می‌توان از آن استفاده کرد. این محصول بی‌نظر ساخت شرکت شیاومی است و جال است بدانید طرح این مچ بند اسپرت بوده و هم برای آقایان و هم برای خان‌ ها نیز مناسب است.

کتاب ملت عشق اثر الیف شافاک

رمان پرفروشی که حتی افراد معمولی هم مطالعه می‌کنند. منظورم کسانی است که کتاب‌خوان نیستند. پس اگر محبوب شما هنوز این کتاب را نخوانده،‌ بدانید که یکی از بهترین گزینه‌ها برای هدیه در روز ولنتاین است.

کادوهایی برای تغییر دکوراسیون

شاید تعجب کنید ولی در روز ولنتاین هم می‌توانید کادویی برای تغییر دکوراسیون اتاق دخترها هدیه دهید. البته این به سلیقه‌ی محبوب شما برمی‌گردد و اگر عاشق تغییر دکوراسیون است، می‌توانید با یک تابلوی زیبا، استند لوازم آرایشی یا ریسه‌ی گل سرخ خوشحالش کنید:

سخن آخر

در حقیقت، کادو دادن همیشه کار سختی بوده است حتی اگر قصد شما کادوی روز ولنتاین باشد. البته اگر قصد دارید در هر حال برای محبوب خود یک عروسک و چند شکلات اسنیکرز بخرید، دیگر حرفی باقی نمی‌ماند. روی صحبت ما با کسانی بود که برای کادو دادن فکر می‌کنند و سلیقه و علایق محبوب یا همسر خود را در نظر می‌گیرند.

بنابراین، بسته به این که دختر مورد علاقه‌ی شما چه سلایقی دارد، شما هم باید کادوی مناسبی برای او انتخاب کنید. اولین کاری که برای هدیه خریدن باید انجام دهید، این است که خود را جای آن دختر بگذارید. کمی دخترانه فکر کنید و سریع به یاد رنگ صورتی و قرمز نیفتید. دختری که دوستش دارید،‌ به چه چیزهایی علاقه دارد؟ آیا اهل آرایش است یا شکلات زیاد دوست دارد؟ آیا در رژیم است و به لب به شکلات و شیرینی نمی‌زند‌؟ عاشق لواشک است؟ کتاب زیاد می‌خواند؟‌ شما باید سعی کنید که مثل او فکر کنید تا بتوانید هدیه قشنگی هم برایش تهیه کنید.

مثلا اگر با دختری جدی طرف هستید، عروسک خرسی او را خوشحال نمی‌کند. در عوض می‌توانید به او یک کتاب خوب هدیه دهید. همچنین، اگر دختر مورد علاقه‌ی شما بیشتر عاشق جواهرات است، پس می‌توانید به جای شکلات، به او گردنبند یا دستبند زیبایی هدیه دهید. اگر عاشق گل است، برایش یک دسته گل سرخ بخرید که با گل‌های طبیعی مو نمی‌زند ولی مدت‌ها می‌تواند آن را نگه دارد و با دیدنش، به یاد شما لبخند بزند. با پیشنهادات بالا دیگر خرید کادو ولنتاین برای دختر برایتان جای فکر کردن باقی نمی‌گذارد و تبریک می‌گم شما با این موارد می‌تونید با خیال راحت ولنتاین زیبایی رو پشت سر بگذارید و نگران این نباشید که آیا از کادو من خوشش خواهد آمد یا نه.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.